Pobierz plik najnowszej wersji dodatku Magento.

Zobacz dokumentację dodatku.

Porównanie funkcjonalności integracji.


W dzisiejszych czasach wiele firm nie wyobraża sobie już handlu bez wykorzystania internetowych kanałów dystrybucji. Firmy zarówno duże jak i małe potrzebują dobrych systemów do sprzedaży internetowej aby konkurować na rynku. Często stając przed potrzebą uruchomienia sklepu internetowego zarząd lub właściciele firmy stają przed pytaniem który z wielu systemów wybrać i jak będzie się on miał do używanego w firmie systemu ERP lub MRP.
Po przejrzeniu wielu systemów postanowiliśmy doradzać naszym klientom rozwiązanie oparte o silnik MAGENTO który dostępny jest na licencji Open Software License i jest darmowy do komercyjnego użytku (istnieje także płatna wersja Enterprise z możliwością pełnego wsparcia ze strony producenta). Decyzja ta była podyktowana olbrzymimi możliwościami systemu - oraz podobieństwem wielu założeń MAGENTO do Enova. Oba systemy są w bardzo dużym stopniu konfigurowalne i elastyczne co daje nieograniczone możliwości przy dopasowywaniu ich do potrzeb klienta.
Co umożliwia dodatek Magento2enova? Komunikację w obu kierunkach - odbiera zamówienia z Magento jako dowolny dokument w enova (domyślnie jako Zamówienie Odbiorcy - ZO), wysyła do Magento aktualne stany i cenniki, wysyła nowe towary aby nie trzeba było ich zakładać ręcznie w sklepie internetowym, zarządzanie z poziomu enova podstawowymi danymi o karcie towaru.


Główne cechy Magento

zarządzanie serwisem przez panel administracyjny
handel mobilny
narzędzia i promocje marketingowe
wsparcie międzynarodowe
wsparcie pozycjonowania w wyszukiwarkach – SEO
kasa
dostawy
systemy płatności
zarządzanie zamówieniami
obsługa klienta
konta klientów
zarządzanie katalogiem
przeglądanie katalogu
przeglądanie produktów
analizy i raporty


Wymagania

Magento w wersji minimum 1.5
enova w aktualnej wersji


Konfiguracja modułu


Obsługa modułu