Allegro enova365

Duża konkurencja w handlu internetowym wymusza na sprzedawcach szybką i profesjonalną obsługę. Dzięki integracji Allegro z enova365 zamówienia i dokumenty połączysz ze swoim systemem ERP.

Integracja Allegro z systemem enova365

Jakie daje korzyści?

W dzisiejszych czasach wiele firm nie wyobraża sobie już handlu bez wykorzystania internetowych kanałów dystrybucji. Firmy zarówno duże jak i małe potrzebują dobrych systemów do sprzedaży internetowej aby konkurować na rynku. Jedną z możliwości jest skorzystanie z istniejących portali aukcyjnych. Jednak jeśli firma zdecyduje się poważnie rozwinąć ten kanał sprzedaży pojawiają się problemy z ilością dublujących się danych do wprowadzenia zarówno w firmowym ERP jak i w systemie aukcyjnym.

Połączenie Allegro z enova365 pozwala na przyspieszenie procesów sprzedażowych. Automatyczne aktualizowanie stanów magazynowych po każdej sprzedaży na Allegro wpływa na lepsze zarządzanie zapasami i unikanie sytuacji, w których nie można wysłać zamówionego towaru. Integracja umożliwia również automatyzację procesów związanych z pełną obsługą zamówienia – od fakturowania po wysyłkę towarów, co znacznie skraca czas potrzebny na ich wykonanie i zmniejsza ryzyko popełnienia błędu.

Poznaj dodatek ALLEGRO

Allegro Enova365 - rejestracja nowego użytkownika

aukcje

Możliwość pobierania danych ze sprzedaży na platformie i wysyłkę do systemu enova365

dokumenty

Moduł pobiera dane z zakończonych aukcji i w systemie generuje dokumenty

Allegro Enova365 - schemat działania

Możliwości dodatku ALLEGRO Enova365

Wdrożenie Allegro – Korzyści

Połączenie enova365 z platformą Allegro daje możliwość parowania aktualnych aukcji z zamówieniami  rezerwacyjnymi. Dzięki komunikacji w obu kierunkach  moduł odbiera zakończone aukcje przenosząc je jako dowolny dokument w system (domyślnie jako Zamówienie Odbiorcy – ZO). Dodatek ma także możliwość pobierania sprzedaży oraz płatności PAYU.

CO ZYSKUJESZ?

Allegro Enova365

Dlaczego warto rozważyć połączenie platformy aukcyjnej Allegro z systemem ERP enova365?

W Polsce niekwestionowanym liderem rynku aukcyjnego jest portal allegro.pl. Ma on największy udział w rynku i daje największe możliwości zarówno sprzedawcom jak i kupującym. Ponieważ allegro udostępnia możliwość integracji z systemami zewnętrznymi w sposób bezpieczny i wygodny, naturalnym wydawało się połączenie go z systemem enova365.

INTEGRALNOŚĆ

Aplikacja umożliwia pobieranie zakończonych już aukcji i ich zapis w enova365

BEZPIECZEŃSTWO

Allegro umożliwia połączenie z systemami zewnętrznymi, dlatego cały proces jest wygodny, a dane są bezpieczne. Wyeliminowane zostają także błędy ludzkie

SZYBKOŚĆ

Dane ze sprzedaży automatycznie trafiają do twojego systemu i generują odpowiedni dokument, a ty możesz zająć się przygotowywaniem paczki