Empik enova365

Handel internetowy działa w niezwykle dynamicznym rynku, dlatego sprzedawcy muszą swoim klientom oferować obsługę i towary na najwyższym poziomie. Dzięki integracji Empik z enova365 proces sprzedażowy może zostać zautomatyzowany!

Integracja Empik z systemem enova365

Jakie daje korzyści?

Handel internetowy za pośrednictwem platform sprzedażowych jest bardzo wygodny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.  Możliwość sprzedaży towarów w sferze ogólnokrajowej, dla wielu przedsiębiorstw stanowi świetną okazję do dodarcia z produktem do nowych klientów. Jednakże gdzie pojawiają się duże możliwości, tam i wysoka konkurencja. Dlatego, aby wyróżnić się wśród innych sprzedawców warto platformę sprzedażową połączyć z systemem ERP, aby zoptymalizować proces sprzedażowy, skrócić czas potrzebny na generowanie dokumentacji i mieć lepszą kontrolę nad działaniami w sieci.

Platforma sprzedażowa Empik stanowi nowoczesne i niezwykle atrakcyjnie miejsce z szeroką bazą klientów. Dzięki połączeniu enova365 z kontem sprzedawcy Empik, sprzedawanie staje się jeszcze bardziej efektywne!

Empik Enova365 - połącz ze swoim systemem ERP

aukcje

Możliwość wystawiania ofert produktów (połączenie produktów na podstawie kodu EAN)

dokumenty

Moduł pobiera dane z zamówień i pozwala na automatyzację procesu tworzenia dokumentów

potrzebujesz połączyć swój sklep internetowy z enova365?

wszystkie funkcjonalności dodatku Empik znajdziesz teraz w Apilo!

wszystkie funkcjonalności dodatku Empik znajdziesz teraz w Apilo!

Dodatek APILO integruje w sobie najpopularniejsze platformy sprzedaży online z systemem ERP enova365! Empik, Idosell, Magento, Skyshop, Prestashop – wszystkie dostępne w jednym module!

Empik Enova365 - prezentacja dodatku
Empik Enova365 - integracja Empikplace z systemem ERP

Możliwości dodatku Empik Enova365

Wdrożenie Empik – Korzyści

Integracja Empik z enova365 pozwala znacznie zautomatyzować proces sprzedaży. Wtyczka oferuje integrację dwukierunkową między systemem ERP a platformą sprzedaży. Możliwe jest wystawianie ofert produktów poprzez połączenie produktów na podstawie kodu EAN. Dodatkowo możliwa jest aktualizacja ofert, czyli stanów, ceny oraz czasu wysyłki. Dodatek Empik pozwala także na integrację z dodatkiem Kurierzy, co skutkuje możliwością wysyłania informacji o przesyłkach. Wszystko to usprawnia zarządzanie zapasami i automatyzuje proces obsługi zamówienia.

CO ZYSKUJESZ?

Jakie korzyści przyniesie ci połączenie platformy Empik z enova365?

Empik enova365

Sprzedaż internetowa jest niezwykle wygodnym i bardzo popularnym kanałem dystrybucji produktów. Strona internetowa Empiku była pierwszą platformą sprzedażową online w Polsce, a w 2001 roku osiągnęła miano największego sklepu internetowego w naszym kraju. Przez lata platforma doczekała się wielu mocnych konkurentów, jednak nadal jej potencjał sprzedażowy jest bardzo duży i nie należy go bagatelizować.

SZYBKOŚĆ

Dane ze sprzedaży automatycznie trafiają do twojego systemu i generują odpowiedni dokument, a ty możesz zająć się przygotowywaniem paczki

INTEGRALNOŚĆ

Aplikacja oferuje komunikację dwukierunkową, dzięki usłudze dodanej w zestawie cała obsługa aukcji (oprócz wystawiania ofert) i dokumentacji może zostać zautomatyzowana

INFORMACJE

Dzięki połączeniu platformy Empik z enova365 masz możliwość dokładnego nadzoru nad aukcjami - od wystawiania ofert, poprzez ich aktualizację oraz zmianę statusu zamówienia