Program enova365 okiem naszych klientów

Razem osiągamy Twoje sukcesy! Wdrażamy system enova365, tworzymy autorskie dodatki z myślą o polskich przedsiębiorstwach!

Zastanawiasz się jaki system ERP najlepiej sprawdzi się w twojej firmie?

Nie trać czasu na długie poszukiwania – skorzystaj z naszego doświadczenia i znajdź system, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź referencje i opinie dotyczące naszych wdrożeń oraz autorskich dodatków i przekonaj się jak zmieniła się praca przedsiębiorstw różnych branż! Podążaj śmiało w kierunku sukcesu, z pewnością wybierając właściwy system ERP dla Twojej firmy!

CO NASI KLIENCI MÓWIĄ O
WMS4ENOVA365?

enova opinie użytkowników

Dodatek WMS4enova365 powstał z myślą o usprawnieniu procesów magazynowych. Jego działanie oparte zostało o najważniejsze elementy procesów magazynowych, dzięki czemu zwiększa efektywność, skraca czas obsługi zamówień i w pełnym wymiarze wspiera pracę magazynierów.

NIE SĄ TO TYLKO OBIETNICE!

WMS4enova365 zaimplementowaliśmy w wielu polskich przedsiębiorstwach.
Przekonaj się, co o jego działaniu myślą nasi Klienci!

"Oprogramowanie WMS4enova365 pozwoliło nam ujednolicić i usystematyzować pracę na magazynie, poprawić wydajność proacy magazynu oraz znacząco zredukować ilość wszelkich pomyłek..."
Czesław Biskup
PREZES ZARZĄDU
ELBIS SP. ZO.O.
"Wdrożenie systemu WMS4enova365 zwiększyło w naszym przypadku niezawodność systemu sprzedaży i wydolność pracy magazynu. Pozwoliło nam także na efektywne sporządzanie różnego typu raportów i zestawień wykorzystujących jedno źródło danych w czasie rzeczywistym..."
Mateusz Moskal
CZŁONEK ZARZĄDU
MARTINEK SP. ZO.O. SP.K.
"Rozwiązanie WMS4enova365 zaimplementowane w naszej firmie przez X DEFT, usprawnia pracę działu logistyki, produkcji i sprzedaży. Za jego sprawą udało nam się wyeliminować błędy, a także skrócić czas realizacji zamówień na wielu poziomach..."
Artur Januszyk
DYREKTOR LOGISTYKI
AKSAM SP. ZO.O.
"Wdrożyliśmy system zarządzania magazynem WMS4enova365 wspierające pracę magazynu. Od tego momentu wszyscy pracownicy magazynu naszej firmy znajdujący się w różnych lokalizacjach, mogą pracować szybciej i wydajniej, unikając pomyłek..."
Marcin Stankiweicz
WSPÓŁWŁAŚCICIEL
LULLALOVE S.C.
"Po dokładnej analizie rynku zaufaliśmy firmie X DEFT, a nasza współpraca zaowocowała wdrożeniem systemu WMS4enova365 (...) Efektem kilkumiesięcznych działań, okazał się efektywny system, wspierający nas w obszarach pracy magazynu."
Andrzej Kierski
PREZES ZARZĄDU
KAMAI.PL SP. ZO.O.
"(...) zdecydowaliśmy się na wybór systemu WMS4enova365 firmy X DEFT (...). Automatyzacja procesów magazynowych w obszarach przyjmowania i wydawania towarów usprawniła pracę całej firmy i wpłynęła pozytywnie na nasze wyniki finansowe"
Paweł Gosztyła
DYREKTOR OPERACYJNY
HURT-PAPIER RYSZARD CEBULA SP.K.

Enova365 opinie naszych klientów

Przekonaj się, jak program enova365 wdrożony przez nas poprawił działania przedsiębiorstw różnych branż!