REFERENCJE

Razem osiągamy Twoje sukcesy! Wdrażamy system enova365, tworzymy autorskie dodatki z myślą o polskich przedsiębiorstwach!

Referencje i opinie zwrotne dotyczące naszych wdrożeń oraz autorskich dodatków są dla nas niezwykle ważne.
Sprawdź, jak nasze działania wpłynęły na pracę przedsiębiorstw różnych branż!

CO NASI KLIENCI MÓWIĄ O
WMS4ENOVA365?

Dodatek WMS4enova365 powstał z myślą o usprawnieniu procesów magazynowych. Jego działanie oparte zostało o najważniejsze elementy procesów magazynowych, dzięki czemu zwiększa efektywność, skraca czas obsługi zamówień i w pełnym wymiarze wspiera pracę magazynierów.

NIE SĄ TO TYLKO OBIETNICE!

WMS4enova365 zaimplementowaliśmy w wielu polskich przedsiębiorstwach.
Przekonaj się, co o jego działaniu myślą nasi Klienci!

"Oprogramowanie WMS4enova365 pozwoliło nam ujednolicić i usystematyzować pracę na magazynie, poprawić wydajność proacy magazynu oraz znacząco zredukować ilość wszelkich pomyłek..."
Czesław Biskup
PREZES ZARZĄDU
ELBIS SP. ZO.O.
"Wdrożenie systemu WMS4enova365 zwiększyło w naszym przypadku niezawodność systemu sprzedaży i wydolność pracy magazynu. Pozwoliło nam także na efektywne sporządzanie różnego typu raportów i zestawień wykorzystujących jedno źródło danych w czasie rzeczywistym..."
Mateusz Moskal
CZŁONEK ZARZĄDU
MARTINEK SP. ZO.O. SP.K.
"Rozwiązanie WMS4enova365 zaimplementowane w naszej firmie przez X DEFT, usprawnia pracę działu logistyki, produkcji i sprzedaży. Za jego sprawą udało nam się wyeliminować błędy, a także skrócić czas realizacji zamówień na wielu poziomach..."
Artur Januszyk
DYREKTOR LOGISTYKI
AKSAM SP. ZO.O.
"Wdrożyliśmy system zarządzania magazynem WMS4enova365 wspierające pracę magazynu. Od tego momentu wszyscy pracownicy magazynu naszej firmy znajdujący się w różnych lokalizacjach, mogą pracować szybciej i wydajniej, unikając pomyłek..."
Marcin Stankiweicz
WSPÓŁWŁAŚCICIEL
LULLALOVE S.C.

REFERENCJE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW, U KTÓRYCH WDROŻYLIŚMY SYSTEM ENOVA365