IdoSell enova365

Konkurencyjność w e-handlu wyznacza szybkość realizacji zamówienia, fachowość obsługi i konkurencyjna cena. Dzięki integracji platformy Idosell z enova365 zamówienia i dokumenty połączysz ze swoim systemem ERP.

Dodatek Idosell dla systemu enova365

Jakie daje korzyści?

W dzisiejszych czasach wiele firm nie wyobraża sobie już handlu bez wykorzystania internetowych kanałów dystrybucji. Firmy zarówno duże jak i małe potrzebują dobrych systemów do sprzedaży internetowej aby konkurować na rynku. Często stając przed potrzebą uruchomienia sklepu internetowego zarząd lub właściciele firmy stają przed pytaniem który z wielu systemów wybrać i jak będzie się on miał do używanego w firmie systemu ERP lub MRP.

Po przejrzeniu wielu systemów postanowiliśmy doradzać naszym klientom rozwiązanie oparte o silnik IdoSell który dostępny jest na licencji Open Software License i jest darmowy do komercyjnego użytku (istnieje także płatna wersja Enterprise z możliwością pełnego wsparcia ze strony producenta). Decyzja ta była podyktowana olbrzymimi możliwościami systemu – oraz podobieństwem wielu założeń IdoSell do enova365. Oba systemy są w bardzo dużym stopniu konfigurowalne i elastyczne co daje nieograniczone możliwości przy dopasowywaniu ich do potrzeb klienta.

Towary

Pełne zarządzanie aukcjami w sklepie. Wiąże towary istniejące na sklepie z wprowadzonymi do enova365

dokumenty

Moduł pobiera dane z zamówień, tworzy dokumenty, a także może zarządzać zwrotami dla zamówień

potrzebujesz połączyć swój sklep internetowy z enova365?

wszystkie funkcjonalności dodatku Idosell znajdziesz teraz w Apilo!

wszystkie funkcjonalności dodatku Empik znajdziesz teraz w Apilo!

Dodatek APILO integruje w sobie najpopularniejsze platformy sprzedaży online z systemem ERP enova365! Empik, Idosell, Magento, Skyshop, Prestashop – wszystkie dostępne w jednym module!

Empik Enova365 - prezentacja dodatku
Praca z systemem Enova365 - Dodatek Inwentaryzacja Środków Trwałych Enova365

Możliwości dodatku Idosell enova365

Wdrożenie Idosell – Korzyści

Połączenie enova365 z platformą Idosell daje możliwość komunikacji w obu kierunkach. Dodatek z jednej strony odbiera zamówienia z IdoSell jako dowolny dokument w enova365 (domyślnie jako Zamówienie Odbiorcy – ZO), z drugiej wysyła do IdoSell aktualne stany i cenniki. Istnieje także  możliwość wysłania nowych towarów aby nie trzeba było ich zakładać ręcznie w sklepie internetowym.

CO ZYSKUJESZ?

Idosell sklepy dla enova365

Dlaczego warto rozważyć połączenie platformy aukcyjnej Idosell z systemem ERP enova365?

Profesjonalna platforma e-commerce Idosell oprócz możliwości sprzedażowych udostępnia sprzedawcom szereg dodatkowych opcji, które są bardzo przydatne przy sprzedaży online. Daje ci to możliwość wygodnej konfiguracji i dopasowania funkcji do systemów ERP.

INTEGRALNOŚĆ

Dodatek pobiera zamówienia z Idosell i zapisuje je w systemie enova365, zgodnie z ustawionymi preferencjami.

BEZPIECZEŃSTWO

Integrator można skonfigurować w każdym momencie bez względu na jakim etapie jest wdrożony system enova365 i platforma sprzedażowa.

SZYBKOŚĆ

Dodatek automatyzuje proces sprzedaży internetowej. Serwis zarządzany jest przez panel administracyjny i obejmuje pełne zarządzanie zamówieniami i aukcjami.

PORÓWNANIE SKLEPÓW

Tworząc dodatki e-commerce enova365 integrujące platformy internetowe dokładamy wszelkich starań, aby wydobyć z nich maksimum możliwości. Jednak nie wszystkie funkcje sklepu mogą być połączone z enova365. Dla większej wygody przygotowaliśmy porównanie funkcjonalności sklepów ecommerce.
Dodatki e-commerce enova365 dają możliwość pobierania zamówień oraz parowania istniejących towarów ze sklepu z towarami w systemie. Z enova365 sklep internetowy łatwiej będziesz mógł kontrolować swoje platformy sprzedażowe.
Funkcja sklepu Prestashop Magento Shoper Skyshop Idosell
Pobieranie zamówień
Wysyłka statusów zamówień
Zakładania kartotek prostych na podstawie towarów z enovy
Zakładania kartotek kombinacji/wielowariantowości towarów (S/M/L/XL)
Tworzenie kontrahentów na podstawie danych kontrahenta z zamówienia
Parowanie istniejących towarów ze sklepu z towarami w enova365
Tworzenie nowych towarów w enovie na podstawie produktów ze sklepu
Aktualizacja cen i stanów
Aktualizacja cen promocyjnych
Aktualizacja ilości i cen kombinacji (jeśli nie dało się ich wysłać z enova365 i zostały stworzone na sklepie i sparowane)
Aktualizacja opisów z enova365
Wybór kategorii podczas wysyłki nowego towaru
Obsługa wielojęzykowych nazw
brak wielojęzykowości
Wysyłka obrazków
Parowanie sposobów dostawy
Parowanie płatności
Automatyczna usługa do aktualizacji stanów, cen i pobierania zamówień
Pobieranie reklamacji
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Pobieranie informacji o zwrotach
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Informacja w JSON
Puste pole oznacza, że na ten moment funkcjonalność nie jest obsługiwana, natomiast może zostać zaimplementowana w przyszłości

Sprawdź pełne porównanie funkcjonalności sklepów