Skyshop enova365

Dokonywanie zakupów za pomocą internetu na dobre przeniknęło w strukturę handlu, tworząc dużą konkurencję dla sprzedaży stacjonarnej. Skyshop dla enova365 pozwala na integrację sklepu online z systemem sprzedaży.

 

Integracja Skyshop z systemem enova365

Jakie daje korzyści?

Sprzedaż internetowa generuje każdego dnia dużą ilość drobnych transakcji. Ich manualna obsługa, pakowanie i przygotowanie dokumentacji wraz z wysyłką zajmują dużo czasu. Chaos związany z gromadzącymi się nowymi zleceniami często niekorzystnie wpływa na proces realizacji zamówień. Łącząc sklep z systemem Enova365 można łatwo wprowadzić automatyzację większości procesów, co pozytywnie wpływa na finalna optymalizację działań sprzedażowo-magazynowych. Dysponując globalnym systemem, który pozwoli z poziomu programu na zmianę cen, opisów, aktualizację stanów magazynowych i poprawnością zatowarowania można łatwiej realizować zamówienia, a także osiągać przewagę konkurencyjną.

Platforma sprzedażowa Shyshop stanowi nowoczesne i niezwykle atrakcyjnie miejsce do zaimplementowania swojego sklepu internetowego. A dzięki połączeniu enova365 z sklepem online, sprzedawanie staje się jeszcze bardziej efektywne!

Integracja Skyshop z Enva365

Sklep

Możliwość kontroli nad wystawionymi towarami i zarządzania zmianami produktów

dokumenty

Moduł usprawnia wymianę informacji między e-sklepem a systemem

potrzebujesz połączyć swój sklep internetowy z enova365?

wszystkie funkcjonalności dodatku Skyshop znajdziesz teraz w Apilo!

wszystkie funkcjonalności dodatku Empik znajdziesz teraz w Apilo!

Dodatek APILO integruje w sobie najpopularniejsze platformy sprzedaży online z systemem ERP enova365! Empik, Idosell, Magento, Skyshop, Prestashop – wszystkie dostępne w jednym module!

Skyshop Enova365
Skyshop Enova365 -integracja

Możliwości dodatku Skyshop

Wdrożenie Skyshop – Korzyści

Integracja Skyshop z enova365 pozwala na dwukierunkową integrację skepu z oprogramowaniem ERP. Dzięki temu możesz szybko pobierać zamówienia oraz automatycznie wysyłać statusy. System pobierając dane z zamówienia utworzy nowego kontrahenta, dzięki czemu dużo sprawniej będziesz mógł wystawić dokument sprzedaży. Dzięki dodatkowi nie musisz się także martwić ręczną aktualizacją cen, stanów magazynowych czy zmianą opisów towarów. Wszystko to możesz zrobić z poziomu enova365!

CO ZYSKUJESZ?

Skyshop enova365

Jakie korzyści przyniesie ci połączenie swojego sklepu w Skyshop z enova365?

Sprzedaż internetowa otwiera nowe możliwości przed sprzedającymi. Ta forma handlu jest niezwykle popularna dzięki wygodzie, oszczędności czasu i zwiększonej dostępności produktów. Dzięki platformom sprzedażowym, takim jak Skyshop przedsiębiorcy mogą łatwo wystawiać swoje produkty na sprzedaż, a klienci mogą szybko odnajdywać potrzebne towary, porównać oferty i dokonać zakupu w kilka kliknięć bez wychodzenia z domu. 

SZYBKOŚĆ

Dodatek Skyshop pozwala na szybką obsługę zamówienia oraz na zmianę cen, opisów, stanów magazynowych, obrazków i płatności z poziomu enova365

INTEGRALNOŚĆ

Dodatek pozwala na zarządzanie płatnościami oraz dostawami wybranymi przy składaniu zamówienia przez klienta

INFORMACJE

Dzięki połączeniu platformy Skyshop z enova365 masz możliwość pełnej kontroli nad zamówieniami i dynamicznej aktualizacji niezbędnych informacji

PORÓWNANIE SKLEPÓW

Tworząc dodatki e-commerce enova365 integrujące platformy internetowe dokładamy wszelkich starań, aby wydobyć z nich maksimum możliwości. Jednak nie wszystkie funkcje sklepu mogą być połączone z enova365. Dla większej wygody przygotowaliśmy porównanie funkcjonalności sklepów ecommerce.
Dodatki e-commerce enova365 dają możliwość pobierania zamówień oraz parowania istniejących towarów ze sklepu z towarami w systemie. Z enova sklep internetowy łatwiej będziesz mógł kontrolować swoje platformy sprzedażowe.
Funkcja sklepu Prestashop Magento Shoper Skyshop Idosell
Pobieranie zamówień
Wysyłka statusów zamówień
Zakładania kartotek prostych na podstawie towarów z enova365
Zakładania kartotek kombinacji/wielowariantowości towarów (S/M/L/XL)
Tworzenie kontrahentów na podstawie danych kontrahenta z zamówienia
Parowanie istniejących towarów ze sklepu z towarami w enova365
Tworzenie nowych towarów w enovie na podstawie produktów ze sklepu
Aktualizacja cen i stanów
Aktualizacja cen promocyjnych
Aktualizacja ilości i cen kombinacji (jeśli nie dało się ich wysłać z enova365 i zostały stworzone na sklepie i sparowane)
Aktualizacja opisów z enova365
Wybór kategorii podczas wysyłki nowego towaru
Obsługa wielojęzykowych nazw
brak wielojęzykowości
Wysyłka obrazków
Parowanie sposobów dostawy
Parowanie płatności
Automatyczna usługa do aktualizacji stanów, cen i pobierania zamówień
Pobieranie reklamacji
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Pobieranie informacji o zwrotach
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Informacja w JSON
Puste pole oznacza, że na ten moment funkcjonalność nie jest obsługiwana, natomiast może zostać zaimplementowana w przyszłości

Sprawdź pełne porównanie funkcjonalności sklepów