Prestashop enova365

Stworzenie własnego sklepu internetowego i odpowiednie nim zarządzanie otwiera nowe rynki zbytu dla przedsiębiorstw. Aby cały proces uprościć stworzyliśmy dodatek Prestashop do enova365.

Integracja Prestashop z systemem enova365

Jakie daje korzyści?

Handel przez internetowe kanały dystrybucji to w dzisiejszych czasach podstawa funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Jednak, aby móc konkurować w tej sferze niezwykle ważne jest odpowiednie dopasowanie systemów sprzedażowych i procesów dystrybucyjnych. Platformy sprzedażowe, w których można zaimplementować swój sklep internetowy oferują szereg udogodnień i możliwości. Aby jak najlepiej wykorzystać możliwości oferowane przez Prestashop stworzyliśmy moduł, który łączy go z systemem ERP i pozwala usprawnić wszystkie procesy w przedsiębiorstwie.

Tworząc dodatek zdawaliśmy sobie sprawę jak ważne w sprzedaży internetowej jest skracanie czasów obsługi zamówienia. Dlatego Prestashop dla enova365 pozwala na obsługę wielu sklepów i pełną wymianę danych pomiędzy systemami. Całościowa obsługa zamówienia wsparta przez system informatyczny nie tylko przyspiesza całą sprzedaż, automatycznie generując dokumenty i aktualizując statusy, ale również zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów.

PrestaShop integracja z Enova365

produkty

Aktualizacja i wysyłanie kartotek towarowych oraz możliwość aktualizacji zdjęć

dokumenty

Moduł pobiera dane z platformy i w systemie enova365 generuje dokumenty

potrzebujesz połączyć swój sklep internetowy z enova365?

wszystkie funkcjonalności dodatku Prestashopznajdziesz teraz w Apilo!

wszystkie funkcjonalności dodatku Prestashop znajdziesz teraz w Apilo!

Dodatek APILO integruje w sobie najpopularniejsze platformy sprzedaży online z systemem ERP enova365! Empik, Idosell, Magento, Skyshop, Prestashop – wszystkie dostępne w jednym module!

Dodatek Prestashop dla Enova365
PrestaShop Enova365

Możliwości dodatku Prestashop

Wdrożenie PrestaShop – Korzyści

Integracja enova365 z platformą Prestashop daje możliwość obsługi wielu sklepów. Możliwa jest także aktualizacja i wysyłanie kartotek towarowych: kod, nazwa, stan magazynowy, cena. Moduł pozwala również na obsługę towarów z różnymi kombinacjami, a także wysyłanie zdjęć i ich późniejsza aktualizacja. Nasz dodatek daje możliwość sparowania cen specjalnych produktu, jednakże dotyczy każdego z osobna, do definicji cen.

CO ZYSKUJESZ?

PrestaShop enova365

Dlaczego warto rozważyć połączenie platformy aukcyjnej Prestashop z systemem ERP enova365?

 

Prestashop oferuje szereg możliwości sprzedażowych. Dlatego tworząc dodatek zadbaliśmy, aby istniała możliwość integracji z systemem enova365 większej ilości sklepów. Dzięki temu w jednym systemie ERP masz możliwość połączenia wszystkich swoich sklepów z platformy sprzedażowej.

INTEGRALNOŚĆ

Aplikacja pozwala na pobieranie danych z platformy i ich zapis w enova365 w postaci dokumentów

SZYBKOŚĆ

Dane ze sprzedaży automatycznie trafiają do twojego systemu i generują odpowiedni dokument, a ty możesz zająć się przygotowywaniem paczki

BEZPIECZEŃSTWO

Z poziomu Prestashop masz możliwość zarządzania wszystkimi dokumentami związanymi z sprzedażą online, a także dostęp do danych i pewność bezpiecznych płatności

PORÓWNANIE SKLEPÓW

Tworząc dodatki e-commerce enova365 integrujące platformy internetowe dokładamy wszelkich starań, aby wydobyć z nich maksimum możliwości. Jednak nie wszystkie funkcje sklepu mogą być połączone z enova365. Dla większej wygody przygotowaliśmy porównanie funkcjonalności sklepów e-commerce.
Dodatki e-commerce enova365 dają możliwość pobierania zamówień oraz parowania istniejących towarów ze sklepu z towarami w systemie. Z enova sklep internetowy łatwiej będziesz mógł kontrolować swoje platformy sprzedażowe.
Funkcja sklepu Prestashop Magento Shoper Skyshop Idosell
Pobieranie zamówień
Wysyłka statusów zamówień
Zakładania kartotek prostych na podstawie towarów z enova365
Zakładania kartotek kombinacji/wielowariantowości towarów (S/M/L/XL)
Tworzenie kontrahentów na podstawie danych kontrahenta z zamówienia
Parowanie istniejących towarów ze sklepu z towarami w enova365
Tworzenie nowych towarów w enovie na podstawie produktów ze sklepu
Aktualizacja cen i stanów
Aktualizacja cen promocyjnych
Aktualizacja ilości i cen kombinacji (jeśli nie dało się ich wysłać z enova365 i zostały stworzone na sklepie i sparowane)
Aktualizacja opisów z enova365
Wybór kategorii podczas wysyłki nowego towaru
Obsługa wielojęzykowych nazw
brak wielojęzykowości
Wysyłka obrazków
Parowanie sposobów dostawy
Parowanie płatności
Automatyczna usługa do aktualizacji stanów, cen i pobierania zamówień
Pobieranie reklamacji
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Pobieranie informacji o zwrotach
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Informacja w JSON
Puste pole oznacza, że na ten moment funkcjonalność nie jest obsługiwana, natomiast może zostać zaimplementowana w przyszłości

Sprawdź pełne porównanie funkcjonalności sklepów