Apilo enova365

Integracja umożliwia zarządzanie wielokanałową sprzedażą internetową największych platform i obsługę zamówień w systemie ERP.

Integracja apilo z systemem enova365

Jakie daje korzyści?

Sprzedaż internetowa zrewolucjonizowała świat. Wszystko odbywa się teraz szybkiej, płynniej i pod pełnym nadzorem. Klienci poprzez dostęp do tysięcy sklepów online, milionów produktów z całego świata stali się bardziej wymagający. Wystawianie produktów na sprzedaż nie jest tylko zarezerwowana dla dużych marek. Platformami marketplace można zarządzać teraz wygodniej i efektywniej. Prowadzenie firmy jest wymagające i stawia na drodze masę wyzwań każdego dnia. Trzeba więc upraszczać procesy i szukać nowych rozwiązań, po to aby móc zaoferować klientowi wysoki standard, z wciąż atrakcyjną ceną produktu. W tym pomoże integracja esklepu z system zarządzania firmą enova365.

Dzięki integracji Apilo z enova365 dostajesz możliwość połączenia swojego systemu ERP oraz magazynu z najpopularniejszymi platformami sprzedażowymi. Możesz pobierać dane z kilku różnych sklepów, np. Allegro, Empik, Idosell, Shoper, Magento, Skyshop, Prestashop, a następnie wysyłać je bezpośrednio do programu enova365. Integracja esklepu umożliwia automatyczną aktualizację stanów magazynowych, zarządzanie cenami i opisami produktów.

Poznaj apilo enova365

Apilo enova365 - wdrożenia i integracje sklepów internetowych

sklepy

Możliwość obsługi wielu kanałów sprzedaży równocześnie.

dokumenty

Pobieranie dokumentów do systemu zarządzania firmą enova365.

XDEFT - oficjalny partner apilo bielsko-biała

Wdrożenie APILO ENOVA365

Nasza firma zajmuje się profesjonalną integracją Apilo z enova365. Jeżeli do zarządzania swoim przedsiębiorstwem wykorzystujesz system ERP enova365 i chcesz dokonać integracji kanałów sprzedaży, aby szybciej i efektywniej działać w e-handlu to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. Integracja umożliwia automatyczną wymianę danych między najpopularniejszymi platformami sklepów a twoją dokumentacją i magazynem. Dzięki nielimitowanemu dostępowi do nowych kanałów sprzedaży możesz zarządzać swoimi produktami w e-sklepie jeszcze prościej. Allegro, Empik, Idosell, Shoper, Magento, Skyshop, Prestashop

Integracja esklepu to dla ciebie wygoda, bezpieczeństwo i szybkość. My pomożemy ci wykorzystać ogromne możliwości, które daje Apilo enova365, abyś mógł sprzedawać efektywniej i wygodniej. Jako oficjalny partner Apilo i autoryzowany partner enova365 działamy synergicznie dla twojego biznesu!

Apilo Enova365 wdrożenie w przedsiębiorstwie

Możliwości APILO ENOVA365

JAKIE DAJE KORZYŚCI INTEGRACJA Z SYSTEMEM erp?

Integracja umożliwia automatyczną wymianę danych między platformami sklepów internetowych, na których sprzedajesz swoje towary z systemem ERP enova365. W Apilo szybko połączysz nielimitowaną ilość kont z swoich kanałów sprzedaży a dzięki naszej autorskiej komunikacji z systemem zarządzania firmą przygotujesz dokumentację, zaktualizujesz informacje o towarach, a synchronizacja stanów magazynowych pozwoli ci na bieżącą kontrolę nad zatowarowaniem. Pobieranie zamówień i obsługa procesu sprzedażowego online w systemie Apilo zapewnia oszczędności – czasu, ludzi i programów. Ty zajmujesz się zarządzaniem firmą, a system Apilo enova365 upraszcza procesy sprzedażowo-dystrybucyjne, dzięki czemu możesz efektywniej pozyskiwać nowych klientów.

CO ZYSKUJESZ?

Jak Apilo enova365 wpłynie na twoje działanie?

W handlu internetowym liczy się czas realizacji zamówienia, a dzięki zarządzaniu sklepami w jednym miejscu zmniejsza się czas potrzebny do wystawiania dokumentów i organizacja wysyłki. Koszty obsługi zamówień dzięki sprzedaży internetowej z wykorzystaniem Apilo są niższe, dzięki czemu cena produktu może być bardziej konkurencyjna. Apilo, czyli nowoczesny system umożliwiający ci zarządzanie sprzedażą z wielu kanałów wraz z enova365 zmienią twój handel online!

SZYBKOŚĆ

Dane ze sprzedaży, nawet z wielu sklepów, pobierane są do jednego systemu zarządzania przedsiębiorstwem enova365, dzięki czemu łatwo i szybko możesz obsługiwać zamówienia i aktualizować informacje o towarach.

INTEGRALNOŚĆ

Apilo pozwala na zarządzanie sprzedażą wielokanałową. Integracja z enova365 daje ci możliwość automatycznego pobierania dokumentów, obsługi towarów i synchronizację dwukierunkową.

INFORMACJE

Dzięki połączeniu platformy Apilo z enova365 masz dostęp do informacji odnośnie towarów i dokumentów z różnych platform w jednym miejscu.