mobilny handlowiec enova365

Mobilny Handlowiec wspiera działania mobilnych przedstawicieli handlowych przebywających poza siedzibą firmy i pracujących w terenie. Pracownik ma do dyspozycji bazę towarów z indywidualnym cennikiem każdego kontrahenta i stanem magazynu.

dodatek mobilny handlowiec systemu enova365

Jak przełoży się na sukces twoich handlowców?

Aplikacja Mobilny Handlowiec jest pierwszym rozwiązaniem na rynku, które współpracowało w systemem enova365. Aplikacja dla przedstawicieli handlowych została zaprojektowana z myślą o sprzedaży typu vanselling (sprzedaż z samochodu) oraz preselling (zbieranie zamówień). Dedykowana jest przedstawicielom handlowym oraz mobilnym sprzedawcom pracującym poza budynkiem firmy i potrzebującym bieżącego wglądu do dokumentów sprzedażowych oraz ofert. Działania handlowców mobilnych zostają usystematyzowanw i usprawnionw.

sprzedaż

Pełna kontrola nad listą towarów i usług wraz z wyświetlaniem danych szczegółowych i cen

kontrahent

Bezpośredni dostęp do listy kontrahentów, ich adresów, stanu zadłużenia, historii zamówień

Mobilny handlowiec Enova365 aplikacja na urządzenia mobilne

Poznaj dodatek mobilny handlowiec enova365

Mobilny Handlowiec Enova365 - wygląd systemu - towary

Możliwości dodatku mobilny handlowiec

JAKIE OTRZYMASZ KORZYŚCI?

Mobilny Handlowiec umożliwia pełne wsparcie pracy przedstawicieli handlowych. Z poziomu aplikacji ma on możliwość obsługi dokumentów, a także sprawdzania danych kontrahentów. Aplikacja mobilna umożliwia wystawienie dokumentów handlowych, wprowadzanie dokumentów zakupu oraz wystawianie dokumentów sprzedaży z poziomu urządzenia, usprawniając tym samym działania przedstawiciela handlowego, ponieważ nie traci on czasu na zjeżdżanie do firmy, aby wszystko wprowadzić do systemu. Urządzenie działa w trybie offline, a następnie synchronizuje dane z enova365.

Program dla handlowców zintegrowany z systemem enova365, wspiera także kontrolę magazynu. Handlowiec ma możliwość prowadzić pełną ewidencję stanów magazynowych – od sprawdzania dostępnych towarów, poprzez wystawianie dokumentów wydania magazynowego, ale także ewidencję zamówień przeznaczonych do już realizacji.

Pracę handlowców wspiera również możliwość szybkiego dostępu do informacji odnośnie kontrahentów. Dodatek umożliwia pobieranie danych kontrahentów i sprawdzanie jaki towar został przez nich poprzednio zamówiony. System mobilny pokazuje ceny, marże i aktualny stan płatności odbiorcy. Dzięki temu handlowiec ma możliwość na bieżąco kontrolować zadłużenie kontrahentów.

Dodatek działa w komunikacji obustronnej, dzięki czemu w systemie enova365 przedstawiciel handlowy ma możliwość tworzenia i drukowania zestawień oraz sortowania danych np. w celu szybszego wyszukiwania po dowolnych cechach. Wszelkie dokumenty mogą być wystawiane przy użyciu czytnika kodów kreskowych (opcja zależna od modelu urządzenia).

Oprogramowanie Mobilny Handlowiec enova365 jest aplikacją mobilną, dostępną w wersji dla Windows Mobile, Windows CE oraz dla urządzeń z systemem Android.

CO ZYSKUJESZ?

Jak moduł Mobilny Handlowiec enova365 usprawni sprzedaż i działania przedstawicieli handlowych?

UNIWERSALNOŚĆ

Aplikacja dla przedstawicieli handlowych pozwala na pełen wachlarz działań - od przyjmowania zamówień i wystawiania faktur, aż po inwentaryzację

INFORMACJE

Dodatek pozwala przedstawicielowi handlowemu na wgląd do bazy danych systemu i przeglądanie kontrahentów

INTEGRALNOŚĆ

Aplikacja umożliwia dwukierunkową synchronizację dokumentów i danych z systemem enova365 i urządzeniem mobilnym

SZYBKOŚĆ

Mobilny Handlowiec dla enova365 pozwala na szybką prezentację kluczowych danych za pomocą pobranej na urządzenie bazy

RAPORTY

Dzięki dodatkowi możesz monitorować wyniki sprzedażowe i tworzyć oraz drukować zestawienia

CO ZYSKUJESZ?

Jak moduł Mobilny Handlowiec enova365 usprawni sprzedaż i działania przedstawicieli handlowych?

UNIWERSALNOŚĆ

Aplikacja pozwala na pełen wachlarz działań - od przyjmowania zamówień i wystawiania faktur, aż po inwentaryzację

INFORMACJE

Dodatek pozwala przedstawicielowi handlowemu na wgląd do bazy danych systemu i przeglądanie kontrahentów

INTEGRALNOŚĆ

Aplikacja umożliwia dwukierunkową synchronizację dokumentów i danych z systemem enova365 i urządzeniem mobilnym

SZYBKOŚĆ

Mobilny Handlowiec dla enova365 pozwala na szybką prezentację kluczowych danych za pomocą pobranej na urządzenie bazy

RAPORTY

Dzięki dodatkowi możesz monitorować wyniki sprzedażowe i tworzyć oraz drukować zestawienia

Program dla handlowców -
podstawowe funkcje

mobilny handlowiec Enova365

System charakteryzuje się przyjaznym i intuicyjnym interfejsem. Aplikacja enova365 umożliwia zrezygnowanie z licznych rozmów telefonicznych z centralą w celu uzgodnienia cen i dostępności, oraz z papierowych formularzy przesyłanych faxem. Usprawnia cykl sprzedaży poprzez efektywniejszą realizację wizyt i sprawniejsze planowanie dnia pracy przedstawiciela handlowego. Pracownik firmowy będąc w terenie ma do dyspozycji aktualną bazę towarów z indywidualnym cennikiem każdego kontrahenta i stanem magazynu. Aplikacja umożliwia:

Program dla handlowców - Mobilny Handlowiec Enova365

KARTOTEKI

etykiety
100%

Program dla handlowców prezentuje dane dotyczące towarów oraz kontrahentów przedsiębiorstwa. W dowolnej chwili przedstawiciel handlowy ma dostęp do danych, które są mu niezbędne do pracy- adresy klientów, stan ich zadłużenia, historia zamówień, ceny i stan magazynowy towarów.

DOKUMENTY

listy zbiorcze
100%

W systemie enova365 przedstawiciel handlowy ma możliwość tworzenia dokumentów handlowych – paragon, faktura, dokument WZ, podczas sprzedaży bezpośredniej (Vanselling). Umożliwia również pobieranie z enova365 wszystkich cenników i rabatów.

RAPORTY

pobieranie statusów
100%

Dodatek umożliwia bieżące monitorowanie osiąganych przez przedstawicieli handlowych rezultatów. Dane dotyczące wizyty, dnia pracy, a także celów miesięcznych prezentowane są w postaci raportów i mogą być także drukowane.

Aplikacja dla przedstawicieli handlowych enova365

informacje techniczne

Mobilny Handlowiec jest dodatkiem, który pracuje w trybie offline. Dzięki temu, że przedstawiciel handlowy ma na urządzeniu kopię bazy danych i nie musi bezpośrednio łączyć się z firmą w celu wystawienia dokumentów, wyeliminowane zostały problemy z działaniem dodatku podczas słabego zasięgu sieci.

Synchronizacja odbywa się dwukierunkowo – do urządzenia są pobierane aktualne cenniki, stany magazynowe, rozrachunki i kontrahenci, natomiast do enova365 trafiają dokumenty wystawione na urządzeniu. Na serwerze instalowane jest oprogramowanie nazwane Serwisem Wymiany które za pomocą protokołu TCP/IP komunikuje się z urządzeniem a z enova365 za pomocą API – a więc cała logika biznesowa oraz system uprawnień enova365 zostaje zachowany. Moduł obsługuje wszystkie systemy cenowe i rabatowe jakie mogą być zastosowane. Obsługuje także promocje okresowe.