WMS enova365

Dzięki dodatkowi WMS4enova365 zarządzanie magazynem jest proste i wygodne. Możesz efektywnie kontrolować swoje zapasy, a także optymalizować przepływ towarów łącząc magazyn fizyczny (czyli regały, miejsca, pomieszczenia) z magazynem w enova365..

dodatek WMS dla systemu enova365

Wspólnie osiągajmy twoje cele!

Nasz WMS to inteligentny system zarządzania, zaprogramowany, aby jak najefektywniej koordynować wszystkie kluczowe procesy magazynowe z poziomu prostego urządzenia z Androidem! Z systemem zarządzania magazynem poprawisz wydajność.

Niekwestionowanym kluczem do światowego poziomu obsługi klienta, jest wypełnienie luk komunikacyjnych w całym łańcuchu dostaw.
System WMS4enova365, oferuje Ci gotowy przepis na osiągnięcie tego celu.
Pamiętaj – naszym zadaniem jest bycie ekspertem w optymalizacji pracy magazynów, a Twoim – bycie najlepszym z najlepszych w branży, jakakolwiek by ona nie była. Razem, możemy wszystko!

powierzchnia

Optymalizacja miejsca magazynowego, szybki dostęp do lokalizacji towarów oraz efektywny transport wewnątrz magazynu.

działanie

Transparentna logistyka w przedsiębiorstwie, pokrycie FIFO powierzchni magazynu „wirtualnego” i rzeczywistego.

WMS Enova365 - inteligentny system zarządzania magazynem

Poznaj dodatek WMS4enova365

CO NASI KLIENCI MÓWIĄ O
WMS4ENOVA365?

Dodatek WMS4enova365 to idealne rozwiązanie dla Twojego magazynu! Dzięki niemu usprawnisz procesy magazynowe, zwiększysz efektywność i skrócisz czas obsługi zamówień. Dodatek opiera się na najważniejszych elementach procesów magazynowych, co pozwala na szybkie i łatwe wdrożenie. Co więcej, WMS4enova365 w pełnym wymiarze wspiera pracę magazynierów, dzięki czemu mogą oni skupić się na wykonywaniu swoich zadań, a nie na administracyjnych czynnościach.

NIE SĄ TO TYLKO OBIETNICE!

Wielu polskich przedsiębiorców zdecydowało się na implementację WMS4enova365 i cieszy się z korzyści, jakie przynosi ten system. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów, którzy potwierdzają skuteczność i przydatność tego rozwiązania dla zarządzania magazynem.

"Oprogramowanie WMS4enova365 pozwoliło nam ujednolicić i usystematyzować pracę na magazynie, poprawić wydajność proacy magazynu oraz znacząco zredukować ilość wszelkich pomyłek..."
Czesław Biskup
PREZES ZARZĄDU
ELBIS SP. ZO.O.
"Wdrożenie systemu WMS4enova365 zwiększyło w naszym przypadku niezawodność systemu sprzedaży i wydolność pracy magazynu. Pozwoliło nam także na efektywne sporządzanie różnego typu raportów i zestawień wykorzystujących jedno źródło danych w czasie rzeczywistym..."
Mateusz Moskal
CZŁONEK ZARZĄDU
MARTINEK SP. ZO.O. SP.K.
"Rozwiązanie WMS4enova365 zaimplementowane w naszej firmie przez X DEFT, usprawnia pracę działu logistyki, produkcji i sprzedaży. Za jego sprawą udało nam się wyeliminować błędy, a także skrócić czas realizacji zamówień na wielu poziomach..."
Artur Januszyk
DYREKTOR LOGISTYKI
AKSAM SP. ZO.O.
"Wdrożyliśmy system zarządzania magazynem WMS4enova365 wspierające pracę magazynu. Od tego momentu wszyscy pracownicy magazynu naszej firmy znajdujący się w różnych lokalizacjach, mogą pracować szybciej i wydajniej, unikając pomyłek..."
Marcin Stankiweicz
WSPÓŁWŁAŚCICIEL
LULLALOVE S.C.
"Po dokładnej analizie rynku zaufaliśmy firmie X DEFT, a nasza współpraca zaowocowała wdrożeniem systemu WMS4enova365 (...) Efektem kilkumiesięcznych działań, okazał się efektywny system, wspierający nas w obszarach pracy magazynu."
Andrzej Kierski
PREZES ZARZĄDU
KAMAI.PL SP. ZO.O.
"(...) zdecydowaliśmy się na wybór systemu WMS4enova365 firmy X DEFT (...). Automatyzacja procesów magazynowych w obszarach przyjmowania i wydawania towarów usprawniła pracę całej firmy i wpłynęła pozytywnie na nasze wyniki finansowe"
Paweł Gosztyła
DYREKTOR OPERACYJNY
HURT-PAPIER RYSZARD CEBULA SP.K.

Możliwości dodatku WMS4enova365

Magazyn wysokiego składowania

Twoje konkretne cele biznesowe i rozwojowe na najbliższy czas, które zrealizujesz za pomocą naszego dedykowanego systemu magazynowego dla enova365:

 • Znacznie szybsze przyjęcia i wydania towarów
 • Zauważalnie mniej błędów, a co za tym idzie reklamacji,
 • Maksymalizacja możliwości raportowania,
 • Obniżenie kosztów pracowniczych,
 • Transparentna logistyka w całym przedsiębiorstwie,
 • Uproszczona i dużo szybsza inwentaryzacja,
 • Efektywniejsze gospodarowanie przestrzenią magazynową,
 • Optymalizacja transportu wewnątrz magazynu,
 • Minimalizacja papierowego obiegu dokumentów,
 • Lepszy dostęp do specjalistycznej wiedzy branżowej i dziedzinowej,
 • Wzrost bezpieczeństwa wszelkich operacji,
 • Szybki zwrot z poczynionych inwestycji i budżet na dalszy rozwój.

Nasz WMS (z ang. Werehouse Management System), to dedykowany dla enova365, kompatybilny, inteligentny system zarządzania Twoim magazynem! Te nowoczesne rozwiązania zostały zaprogramowane tak, aby pomóc Ci koordynować wszystkie kluczowe procesy magazynowe z poziomu prostego urządzenia z Androidem – odpornego na zanieczyszczenia, wstrząsy, upadki i zmienne temperatury. System zarządzania magazynem wykorzystuje zaawansowane algorytmy, dzięki której poprawisz wydajność powierzchni magazynowej, a dzięki możliwości indywidualnego dostosowania rozwiązań i rozbudowy poszczególnych elementów, dopasujesz wszystko do  potrzeb swojego biznesu. Niezależnie od tego, czy mówimy o małym, średnim, czy dużym przedsiębiorstwie — jego rozwój w przyszłości zależy od Twoich decyzji dziś. Inwestycji poczynionych teraz, ale owocujących przez kolejne lata.

Nasz niezawodny system WMS enova365 umożliwia Ci wymianę nieograniczonej ilości danych, które są pobierane przez system i automatycznie przesyłane dalej, bez potrzeby podejmowania dodatkowych działań przez pracownika. Dzięki wykorzystaniu tych możliwości znacznie przyspieszysz i zwiększysz efektywność magazynu.

enova365 magazyn – system WMS dedykowany dla enova365, kompatybilny, inteligentny system zarządzania, który koordynuje pracę twojego magazynu!

WMS Enova365 - wygląd programu

program magazynowy enova365 - WMS4enova365

Jedyny dedykowany system magazynowy dla enova365

Doskonale rozumiemy, że w twojej firmie liczy się czas! Dlatego WMS4enova365 skraca procesy logistyczne w magazynie. Dzięki niemu powierzchnia zostaje zagospodarowana bardziej efektywnie, jednocześnie obniżając koszty utrzymania! Tworząc WMS stawialiśmy na jego funkcjonalność, połączoną z maksymalizacją szybkości działania,wygodą użytkowania i łatwością implementacji w przedsiębiorstwie. Dlatego WMS dedykowany systemowi enova365 jesteśmy w stanie uruchomić w twojej firmie w krótkim czasie! Efektywność magazynu widoczna od pierwszego uruchomienia! System WMS możesz połączyć także z modułem Mobilny Magazynier!

CO ZYSKUJESZ?

To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na wersję podstawową, czy zechcesz rozbudować o kolejne rozwiązania i jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie elementy. Niezależnie od decyzji, już na 1 etapie, wyniki finansowe Twojej firmy poszybują zauważalnie w górę, a Ty zyskasz budżet pod kolejne inwestycje. Nie obawiaj się, nasz system do zarządzania magazynem jest intuicyjny i naprawdę prosty w obsłudze. Nie wymaga przeprowadzania wielogodzinnych szkoleń pracowników, ani tym bardziej przerwania ciągłości pracy magazynu. Wiemy, że liczy się dla Ciebie czas – a więc szybkość działania, wygoda i niezawodność. Dlatego system WMS dedykowany enova365 jesteśmy w stanie uruchomić w Twojej firmie w krótkim czasie, zwiększając tym samym efektywność pracy magazynu od ręki.

SZYBKOŚĆ

Pozwala znacznie przyspieszyć proces przyjęcia i wydawania towarów z magazynu

INFORMACJE

Dodatek daje pełny obraz sytuacji w magazynie, upraszczając procesy i minimalizacji papierów

PROSTOTĘ

Dodatek posiada intuicyjny interfejs, dzięki czemu jest niezwykle prosty w obsłudze dla każdego pracownika

FINANSE

Pozwala obniżyć koszty pracownicze, a efektywna gospodarka magazynowa zmniejsza koszty i pozwala osiągać większe zyski

BEZPIECZEŃSTWO

Narzędzie pozwala na zauważalne zmniejszenie błędów logistycznych i wzrost bezpieczeństwa operacji

CO ZYSKUJESZ?

To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na wersję podstawową, czy zechcesz rozbudowajć o kolejne rozwiązania i jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie elementy. Niezależnie od decyzji, już na 1 etapie, wyniki finansowe Twojej firmy poszybują zauważalnie w górę, a Ty zyskasz budżet pod kolejne inwestycje. Nie obawiaj się, nasz WMS jest intuicyjny i naprawdę prosty w obsłudze. Nie wymaga przeprowadzania wielogodzinnych szkoleń pracowników, ani tym bardziej przerwania ciągłości pracy magazynu. Wiemy, że liczy się dla Ciebie czas – a więc szybkość działania, wygoda i niezawodność. Dlatego WMS dedykowany systemowi enova365 jesteśmy w stanie uruchomić w Twojej firmie w krótkim czasie, zwiększając tym samym efektywność pracy magazynu od ręki.

SZYBKOŚĆ

WMS pozwala znacznie przyspieszyć proces przyjęcia i wydawania towarów z magazynu

INFORMACJE

Dodatek daje pełny obraz sytuacji w magazynie, upraszczając procesy i minimalizacji papierów

PROSTOTA

Dodatek posiada intuicyjny interfejs, dzięki czemu jest niezwykle prosty w obsłudze dla każdego pracownika

FINANSE

WMS pozwala obniżyć koszty pracownicze, a efektywna gospodarka magazynowa zmniejsza koszty i pozwala osiągać większe zyski

BEZPIECZEŃSTWO

Narzędzie pozwala na zauważalne zmniejszenie błędów logistycznych i wzrost bezpieczeństwa operacji

funkcje podstawowe dodatku

Moduł pozwala na zarządzanie magazynem enova365 i stworzenie planu magazynu oraz podzielenie go dowolnie wg. potrzeb np. na sektory, regały, poziomy itd. (pełna dowolność podziału). Poszczególnym lokalizacjom można przypisać maksymalną wagę i objętość. Lokalizacja przypisana jest do magazynu, więc na różnych magazynach podział może być przeprowadzony na różne sposoby.

Podczas przyjmowania towaru np. dokumentami PW lub PZ towar trafia na strefę lokalizacyjną rozładunkową i podczas rozkładania go przez magazynierów przy pomocy funkcji ZMIEŃ LOKALIZACJĘ pracownicy na bieżąco rejestruj ruch towarów na magazynie. Czynność tą można wykonać przy pomocy terminala mobilnego z użyciem kodów kreskowych lub w programie enova365. System na bieżąco może weryfikować czy w danej lokalizacji dana dostawa zmieści się wagowo/objętościowo.

WMS Enova365 - wygląd programu - definicja lokalizacji
WMS Enova365 - wygląd programu

lokalizacje

etykiety
100%

Moduł pozwala w każdej chwili sprawdzić w jakich lokalizacjach leży dany towar oraz sprawdzić w programie jakie towary leżą na konkretnym regale/boksie. Przy wydawaniu można ustawić sortowanie wydruku wg. wagi towaru (żeby magazynier na palecie najpierw ładował rzeczy ciężkie) lub wg. lokalizacji (sortuje w kolejności lokalizacji).

Karta towaru

listy zbiorcze
100%

Dzięki rozbudowie karty towaru o dodatkową zakładkę LOKALIZACJA w folderze MAGAZYN mamy możliwość podglądnięcia bezpośrednio w enova365 gdzie w magazynie fizycznie znajduje się dany towar.
Możemy także w tym miejscu dokonać zmiany Lokalizacji. W nowo otwartym okienku wybieramy lokalizacje docelową oraz przenoszoną ilość i zatwierdzamy.

WMS Enova365 - dodatek obsługujący magazyn WMS4enova365

Jeszcze lepsza organizacja magazynu fizycznego

Nasz dedykowany program magazynowy dla enova365, został świetnie przystosowany do pracy w każdym typie magazynów. Zdaje więc egzamin niezależnie od poziomu rozbudowania czy sposobu składowania towarów. Program świetnie wspomaga efektywne gospodarowanie przestrzenią, optymalizując rozlokowanie wszystkich artykułów. Efekt? Porządek, oszczędność cennych metrów kwadratowych, a co za tym idzie również idących za tym funduszy.

Od teraz to system WMS przyśpieszy procesy kompletacji zamówień, wskazując Twoim pracownikom dokładną lokalizację poszukiwanego asortymentu. Czyżby oznaczało to ostateczny koniec z zapamiętywaniem lokalizacji poszczególnych towarów, a zatem i błędy ludzkie, nawarstwiające się reklamacje oraz negatywne opinie od klientów? Otóż to! System klasy WMS rejestruje przyjmowane towary i śledzi wszelkie czynności, jakimi będą one w którymkolwiek momencie poddawane. Dzięki temu Twoi pracownicy zyskują wgląd w historię składowanych produktów, a Ty jesteś w stanie wszystko kontrolować.