DOKUMENTACJA DLA DODATKÓW XDEFT

Spis treści
WSTECZ
Wersja do druku

Lokalizacje – Historia Zmian

System pozwala prześledzić pełną historię zmian która była wykonana na magazynie – kto, kiedy, z którym towarem i z jaką ilością co zrobił

Historia zmian – łączna wszystkich towarów

Wchodząc do folderu lokalizacji: XDEFT Lokalizacje\Historia zmian mamy możliwość prześledzenia wszystkich operacji jakie były robione w systemie WMS4enova365 zarówno z poziomu samego programu jak i za pomocą kolektorów.

Historia zmian – kartoteka towarowa

Wchodząc na zakładkę Magazyn\Historia lokalizacji kartoteki towarowej widzimy historią wszelkich zmian na lokalizacjach w kontekście otwartego towaru. Domyślnie zaznaczona jest nad listą na pasku filtrów opcja: „końcowe stany” na TAK i w większości przypadków dla normalnego użytkownika jest to najbardziej przejrzysty widok.

W przypadku weryfikacji nietypowych problemów można przełączyć parametr na NIE – powoduje to jednak pokazanie się dużo większej liczby zapisów i ich prześledzenie wymaga więcej czasu – przykładowo jeśli operator w trakcie wystawienia dokumentu WZ na 10 pozycji zmieniał kilka razy ilości, podmieniał lokalizacje, wybierał zasoby itd. To takie operacje mogły spowodować nawet do setki wpisów w historii.